13 nowych aktywów na celowniku Grayscale

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • Grayscale rozważa dodanie 13 nowych aktywów do swojej linii produktów inwestycyjnych, zwiększając tym samym liczbę rozważanych aktywów do 31.

  • Wśród nowych aktywów są Solana (SOL) i Polygon (MATIC).

  • Pięć z pierwotnie opublikowanej w lutym listy zostało w międzyczasie przekształconych w samodzielne produkty inwestycyjne.

  • promo

    Dołącz bezpłatnie do naszej społeczności na Telegramie i codziennie otrzymuj sygnały tradingowe oraz analizy kryptowalut!

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Firma Grayscale, zarządzająca aktywami walut cyfrowych, rozważa 13 dodatkowych aktywów do swoich produktów inwestycyjnych. Łączna liczba rozważanych aktywów wynosi obecnie 31.

Sponsorowane

Sponsorowane

Grayscale Investments opublikowała post na Medium, w którym wymieniła nowo rozważane aktywa. Nie omieszkano przy tym przypomnieć, że nie wszystkie te aktywa zostaną ostatecznie przyjęte jako samodzielne produkty inwestycyjne.

Od 17 czerwca firma dodała do swojej listy 1inch (1INCH), Bancor (BNT), Curve (CRV), Internet Computer (ICP), Kava (KAVA), Kyber Network (KNC), Loopring (LRC), NEAR (NEAR), Polygon (MATIC), Ren (REN), Solana (SOL), Universal Market Access (UMA) i 0x (ZRX). Lista została opublikowana po raz pierwszy w lutym. Lista ta obejmowała 18 innych aktywów, w tym takie jak Cardano (ADA), Polkadot (DOT) i UniSwap (UNI).

Sponsorowane

Sponsorowane

Co więcej, Grayscale od tego czasu przekształcił pięć aktywów z tej oryginalnej listy w produkty inwestycyjne. Mianowicie, Basic Attention Token (BAT), Decentraland (MANA), Filecoin (FIL), Livepeer (LPT) i Chainlink (LINK). Ten ostatni fundusz odnotował w kwietniu wzrost o 41% od swojego powstania w lutym.

Firma zauważyła również, że będzie nadal aktualizować i rozszerzać tę listę, ponieważ przeanalizowała kolejnych kandydatów.

Inne projekty Grayscale

W maju pojawiły się doniesienia, że Grayscale Investments złożył oświadczenie rejestracyjne w amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) w imieniu Grayscale Digital Large Cap Fund (GDLC). GDLC jest obecnie jedynym zdywersyfikowanym produktem inwestycyjnym Grayscale, pierwotnie uruchomionym w 2019 roku. Jest to jednak również trzeci fundusz firmy, który zarejestrował się w SEC jako spółka raportująca.

W momencie publikacji nie było nic, co sugerowałoby, że SEC zaakceptował lub odmówił rejestracji Grayscale. Jednak raporty wskazują, że jeśli SEC zaakceptuje rejestrację, fundusz będzie podlegał Regulacji 12A zgodnie z amerykańską Ustawą o Giełdzie (U.S. Exchange Act).

Innym produktem inwestycyjnym firmy Grayscale podlegającym zgłoszeniu do SEC jest Grayscale Ethereum Trust (ETHE). Inaczej znany jako pierwszy publicznie notowany pojazd inwestycyjny Ethereum w Stanach Zjednoczonych. Fundusz powierniczy umożliwia użytkownikom Grayscale wprowadzenie Ether (ETH) do swojego portfela bez niektórych wyzwań związanych zazwyczaj z zakupem i przechowywaniem kryptowaluty.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Sponsorowane
Share Article

Dale Hurst jest dziennikarzem, prezenterem i powieściopisarzem. Zanim dołączył do zespołu BeInCrypto, był redaktorem i doświadczonym dziennikarzem w brytyjskim magazynie informacyjnym i lifestylowym.

OBSERWUJ AUTORA

Prognozy krypto z najlepszymi sygnałami na Telegramie oraz +70% skutecznością

Dołącz teraz

Sygnały rynkowe, raporty i analizy! Dołącz do naszej grupy na Telegramie!

Dołącz teraz