100 największych adresów Bitcoin dodało 11 miliardów dolarów w BTC

Udostępnij artykuł
W SKRÓCIE
  • 100 największych adresów Bitcoin dodało do swoich zasobów prawie 350 000 BTC.

  • Przy tych rekordowo wysokich cenach duzi inwestorzy nadal przeznaczają więcej kapitału na akumulację kryptowalut.

  • Bitcoin nadal przechodzi ze słabych rąk do silnych.

The Trust Project to międzynarodowe konsorcjum organizacji informacyjnych budujących standardy przejrzystości.

Chociaż gwałtownie rosnące tempo byków Bitcoin zaczęło zwalniać, nie wydawałoby się, że powstrzymuje to największe wieloryby przed dalszym składowaniem ich satoshi.

Według BitInfo Charts, które śledzą 100 najbogatszych adresów Bitcoin, 100 najlepszych użytkowników dodało do swoich zasobów prawie 350 000 Bitcoinów. Kwota ta jest warta około 11 miliardów dolarów po aktualnej cenie.

Te 100 najpopularniejszych adresów posiada obecnie Bitcoiny o wartości 82 miliardów dolarów, co stanowi prawie 13% całej podaży w obiegu.

Źródło: BitInfo Charts

Kilku influencerów i obserwatorów kryptowalut zwróciło uwagę na niedawny ruch kapitału ze słabych rąk do silnych. Anthony Pompliano był jednym z nich:

Bitcoin przeszedł dziś ze słabych do silnych rąk.

Podążając za pieniędzmi

Nie można powiedzieć, kto jest właścicielem każdego adresu. Lecz bogactwo potrzebne do uzyskania tych ogromnych kwot prawdopodobnie oznacza, że ​​są to korporacje, niezwykle zamożni lub długoterminowi hodlowcy Bitcoinów.

Przy tych rekordowo wysokich cenach Bitcoinów duzi inwestorzy nadal przeznaczają więcej kapitału na akumulację kryptowalut.

Bitcoin przejmuje inwestorów instytucjonalnych

Aby pozwolić sobie na tak wiele Bitcoinów, inwestorzy musieliby być zdefiniowani jako instytucjonalni. Inwestorów detalicznych zwykle nie stać na takie kwoty.

Wraz z nowicjuszami, takimi jak dyrektor generalny Microstrategy, Michael Saylor i Ruffer Investments, inwestujący blisko 1 miliard dolarów z rezerwy skarbowej ich firmy w Bitcoiny. To sprawa, że na całą kryptowalutową przestrzeń mógł zostać rzucony nowy odcień prawowitości.

W związku z zawirowaniami społecznymi, gospodarczymi i finansowymi w 2020r., na całym świecie wielu dużych inwestorów prawdopodobnie szuka bezpiecznych aktywów, które ochronią ich bogactwo.

Wiele rządów drastycznie podniosło swoje stopy inflacji, aby dostosować się do upadających przedsiębiorstw. To jest głównym powodem, dla którego ci inwestorzy szukają alternatywnych aktywów.

Wielu inwestorów instytucjonalnych, w tym Saylor, postrzega Bitcoin jako bardziej wydajną i cyfrową formę złota, co pozwala zabezpieczyć im się przed przyszłą inflacją, utrzymując BTC w stosunku do dolara amerykańskiego, a nawet złota.

Wyjaśnienie

Wszystkie informacje zawarte na naszej stronie internetowej są publikowane w dobrej wierze i wyłącznie w ogólnych celach informacyjnych. Wszelkie działania podejmowane przez czytelnika w związku z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej odbywają się wyłącznie na jego własne ryzyko.
Share Article

Harrison jest analitykiem, reporterem i głównym specjalistą w BeInCrypto z siedzibą w Tel Awiwie w Izraelu. Harrison jest zaangażowany w przestrzeń kryptowalut od końca 2016 roku i jest pasjonatem technologii zdecentralizowanej księgi rachunkowej oraz jej potencjału.

OBSERWUJ AUTORA

Handluj z najlepszymi sygnałami krypto - gwarantowane zyski z ponad 70% skutecznością

Dołącz teraz

Want to learn how to trade? Get a beginners guide from BeInCrypto Academy!

Learn now